Shakeology Testimonials

There are many reasons why people get hooked on Shakeology.  Watch this video to learn how it has helped so many people.

I get the comment all the time, that it’s too expensive.  Yes, it’s $130 for a 30 day supply.  That’s $4 per serving.  I use it as a meal replacement.  I buy a big bag of frozen fruit at Costco and blend it up.  I’m buying all my breakfasts for the month at once.  So yes – to me it’s worth it.

Feel free to contact me to learn more about Shakeology.

 

 


I'd Love To Hear From You

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.